O mnie

Ambitna, z pomysłami, wymykająca się ze schematu…

Z zawodu jestem farmaceutą – ukończyłam właściwy kierunek na CM UJ. Wykształcenie łączę z pasją pisarską, co daje sprawnego i dobrze przygotowanego do pracy redaktora-farmaceutę.

Z kręgu farmaceutycznego najbardziej ciekawią mnie zagadnienia prawne, tematyka opieki farmaceutycznej oraz kosmetologia, ta realizowana w aptece. To przede wszystkim w tych kierunkach dokształcam się i rozwijam. Najbliższa mi jest wirtualna przestrzeń leku – aspekty istnienia preparatów leczniczych w środowisku Internetu – od rozmów na forach i czatach, przez miejsca, gdzie można je legalnie zakupić, aż do miejsc o nich informujących. Jako redaktor i ekspert na forach, mam swój udział w przekazywaniu poprawnej informacji o preparatach leczniczych i suplementach diety.

Na moim koncie doświadczenia zawodowego są m.in.: staż w Centre Pharmacologie & Innovation dans le Diabète (CPID) – Montpellier (Francja), odbycie praktyk w Dziale Badań Klinicznych firmy farmaceutycznej Servier, ponad 2 letnią pracę dla Domzdrowia.pl.

W czasie wolnym pozostaję aktywna: górskie wycieczki, praktyka Jogi, ogrodnictwo, to tylko niektóre z moich pasji.

W Tatrach Słowackich

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s