Redaktor

Poszukiwany: Redaktor – mgr farmacji!

Domzdrowia.pl

(01.2009 – 04.2011)

Domzdrowia.pl to apteka internetowa, przecierająca szlak sprzedaży internetowej preparatów leczniczych na rynku polskim. W czasie ponad dwuletniej pracy dla Apteki Internetowej Domzdrowia.pl rozwinęłam i udoskonaliłam swój warsztat pisarski, wiedzę z zakresu opieki zdrowotnej, jak również mechanizmów internetowej sprzedaży i narzędzi pozwalających na realizację zamierzonych celów.

Jako redaktor i mgr farmacji sprawowałam nadzór merytoryczny nad stroną, redagowałam teksty na potrzeby strony, jak również szereg zlecanych prze firmy zewnętrzne artykułów, zamieszczałam teksty na stronie, dbając o ich prezentację graficzną. Jako redaktor naczelny koordynowałam pracę redaktorów zewnętrznych. Przygotowałam (redakcja i zlecanie tekstów, składanie, kontrola graficzna) poradniki dla Domzdrowia.pl – dostępne na stronie w formacie pdf. Monitorowałam przyrost bazy klientów,jak również proponowałam rozwiązania pozwalające na jej przyrost.  Ponadto, brałam udział w codziennych pracach nad ulepszeniem strony i prezentacji oferty (kategoryzacja bazy sprzedażowej, praca nad ulepszeniami graficznymi, usability).

Oto kilka przykładów z mojej pracy:

Wiele z artykułów było publikowanych na innych stronach – oto przykłady: WeDwoje.pl; NaszStyl.pl; MyPolki.pl; Familie.pl; Uroda.com

Lekomaniak

(od 09.2011)

Na łamach strony lekomaniak.pl zamieszczam też artykuły/porady dotyczące dbania o zdrowie i urodę.

Przykłady:

– Czas na wzmocnienie [KLIK]

*****************************************************************************

Zdronet.pl

(od 02.2011)

Zdronet.pl to portal traktujący o zdrowiu, dostarczający fachowej informacji o zdrowym stylu życia, problemach zdrowotnych i sposobach ich rozwiązywania. Moja współpraca ze Zdronet.pl polegała na opracowaniu rozwoju działu Uroda, a następni przygotowaniu cyklu artykułów dotyczących codziennej pielęgnacji, kosmetyków i zabiegów pielęgnacyjnych.

dział Uroda portalu Zdronet >>

Oto kilka przykładów artykułów:

Jakie zabiegi kosmetyczne polecane są dla osób z tłustą cerą?

Co zrobić z zajadami w kącikach ust?

Jak zmniejszyć potliwość stóp?

Osmoza/Ephemer

(04.2011 – 11.2011)

Ephemer.pl to prywatny klub zakupów. Oferta ephemer.pl to produkty do pielęgnacji urody. W Ephemer.pl pracowałam na stanowisku redaktora, m.in. przygotowując artykuły do Blogu prezentowanego na stronie.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s